KONST / Litografier / Färglitografi 16495036

nr 1649 5036

Färglitografi

Erik Olson. Signerad, numrerad 62/260, daterad -62, "Förvandling", med dedikation från Solvig Erik Olson -71. Färglitografi, bildmått: 54x41 cm, yttermått inklusive ram: 69x55 cm

Kondition: missfärgad

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 oktober 2024
kl 20:08:22